diametr.cz


Doména diametr.cz je obsazená. Doporučujeme ještě provést ruční kontrolu domény, protože mohlo dojít k chybě skriptu, který vyhodnocuje stav domény nebo ji mezitím mohl někdo již zakoupit.

Diametr je v matematice veličina, která popisuje velikost kruhu nebo jiného kruhovitého objektu. Je to vzdálenost od jednoho pólu až po druhý, přes střed kruhu. Je to klíčová veličina pro mnoho výpočetů, které se týkají kruhových objektů. Například výpočet obvodu kruhu je založen na znalosti jeho průměru. Diametr je tedy stejný pro každý kruh a zároveň umožňuje odhadnout obvod. Kruhový objekt se může lišit ve velikosti, ale diametr je vždy stejný. To je důvod, proč je diametr klíčovou veličinou pro mnoho výpočtů, které se týkají kruhových objektů. Všechny tyto výpočty by mohly být provedeny bez znalosti diametru, ale bylo by to mnohem obtížnější a časově náročnější. Diametr je tedy důležitou součástí matematických výpočtů kruhových objektů a jeho znalost umožňuje rychlejší a snazší výpočty.

Doménové jméno diametr.cz bylo naposledy zkontrolováno 21. 3. 2023. Jedná se o prémiovou CZ doménu o délce 7 znaků. Je možné, že doména bude brzy k dispozici, proto byste se měli podívat, kdy se blíží datum expirace domény. Můžete se zkusit domluvit na odprodeji se současným majitelem. Na vyžádání vám můžeme zprostředkovat kontaktní informace.

A na závěr, všem našim čtenářům přejeme, ať se na vás usměje štěstí při pokusu o registraci nové domény, ať je volná! Případně si můžete stáhnout (přes odkazy v horním menu) naše aktualizované seznamy volných domén a ve čtení tak pokračovat dále, třeba narazíte na pěknou doménu! Jen zaregistrovat včas!